Maži ir stilingi žurnaliniai staliukai

Ko gero sunku būtų įsivaizduoti jaukią ir stilingą svetainę be dailaus žurnalinio staliuko. Žurnaliniai staliukai ne tik suteikia svetainei daugiau jaukumo bei patogumo, bet taip pat pasitarnauja kaip puikus interjero elementas ir papildoma puošybos detalė. Skaitykite toliau ir sužinokite apie staliukų pasirinkimus, jų pritaikymo galimybes ir atraskite patikimus baldų tiekėjus.

Platus staliukų asortimentas

Derinant tarpusavyje skirtingas spalvas bei medžiagas, išgaunamas reikiamas dizainas, kuomet staliukas papildo aplinką ir be jo svetainė būtų ne tokia graži ir puošni. Galimi stačiakampio formos, apvalūs staliukai, klasikinio dizaino staliukai iš medžio arba modernūs stikliniai, metaliniai staliukai, su ratukais, be ratukų bei daugybė kitų pasirinkimų.

Praktiški patarimai renkantis

Kaip išsirinkti tokį staliuką, kuris idealiai tiktų patalpai tiek estetine, tiek funkcine prasme? Visų pirma, svarbu staliuko dydis. Staliukas neturėtų būti nei per mažas, nei per didelis. Geriausia, jeigu jis būtų vienodame aukštyje su šalia esančio fotelio ar sofos sėdimąja dalimi. Norint išvengti susižeidimo į aštrius kampus, pravartu rinktis staliuką užapvalintais kampais.

Ne mažiau svarbu pasirūpinti ir patalpos dizainu, išsirenkant tokį staliuką, kuris labiausiai atitiktų norimą stilių. Esant poreikiui, tinkamai išsirinkti padės patyrę dizaineriai, dirbantys su baldų pritaikymu patalpose.

Patvarūs, išvaizdūs ir kokybiški žurnaliniai staliukai pačioms įvairiausioms reikmėms! Įsigykite modernių bei stilingų baldų gera kaina.