Kaip sukurti neprilygstamą miegamojo erdvę?

Miegamasis negali būti miela vieta jeigu ji neatspindi jūsų asmenybės ir stiliaus. Tačiau nėra taip lengva sukurti unikalią ir stilingą erdvę sau. Todėl pateikiame kelias idėjas, kurios galbūt įkvėps sukurti tobulą interjerą miego kampeliui.

Ar pagalvojote, kad lovos galvūgalis galėtų būti puiki dekoro dalis? Minkšti apmušti galvūgaliai gali tapti net kambario akcentu, o ant lovos skaitant knygą, jūsų nugara padėkos už patogią atramą. Leiskit lovos galvūgaliui apibrėžti kambario spalvų paletę.

Investuokite į sienos dekoracijas – būsite nustebinti kaip viską pakeičia didelis paveikslas ar iliustracijų kombinacija. Sukurkite stiliaus kontrastą su klasikinės braižos paveikslais šiuolaikiško interjero kambaryje. Tokiu būdu galėsite derinti kitus kambario akcentus ir spalvas sukurdami kontrastingą, bet tarpusavyje puikiai veikiantį kambario įvaizdį.

Nenumokite ranka į apšvietimą – jo rolė didesnė nei įsivaizduojate. Nedidelė lempa ant naktinio staliuko, sieninis šviestuvas ar kambarį įprasminantis sietynas: paverskite šį funkcionalų daiktą tikra kambario puošmena.

Yra nenusakoma daugybė būdų kambarį paversti unikalia erdve. Jeigu manote, kad miegamojo interjero kūrimas nuo nulio jums – per sudėtinga ar per daug laiko reikalaujanti užduotis, miegamojo komplektai yra jūsų išsigelbėjimas. Baldai ir spalvos suderinami už jus – jums beliks išsirinkti norimą stilių!